wtorek, 15 stycznia 2013

Azja w pół godziny


                    Gorące zdjęcia w środku zimy

 Dzisiaj poświęciłem trochę czasu, by odbyć małą wycieczkę do dalekie Azji. Odwiedziłem wystawę w bytomskiej galerii Rotunda.

Spoglądając na te zdjęcia, będzie można nieco „ogrzać się” w mroźne, styczniowe wieczory, a jednocześnie przekonać się jak wygląda proza życia w krajach takich jak: Bahrajn, Oman, Syria, Nepal, Malezja czy Kambodża. W Galerii Rotunda w Miejskiej Bibliotece Publicznej otwarta zostanie dziś wystawa fotografii Magdaleny Bosek i Joanny Kuleszczyk „Poza Europą”.


Zrobiłem kilka fotek  z tej wystawy.


                                                                 Wejście do Rotundy


                                 


                                           Nie ma sensu się rozpisywać , gdyż fotki są podpisane.
Autorki zdjęć przez kilka lat służbowo podróżowały po Bliskim i Dalekim Wschodzie, Afryce i Azji. Wszędzie zabierały ze sobą aparat, by na zdjęciach uwiecznić codzienność mieszkańców drugiej półkuli. Z tysięcy zdjęć wybrały te najciekawsze. W Galerii Rotunda będzie je można oglądać do 30 stycznia.

[UM.Bytom]
2 komentarze:

  1. Niesamowite i bardzo ciekawe!

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawie tam żyją ludzie i chyba jakby mniej się spieszą. :)Niestety taka wycieczka w realu - to raczej niemożliwe. ;)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo miło mi, że gościłeś na moim blogu.!
Za pozostawiony komentarz z góry dziękuję i postaram się jak najszybciej odpowiedzieć. Komentarze anonimowe będą moderowane tylko pod warunkiem, że będą opatrzone imieniem lub pseudonimem (nickiem).
Serdecznie pozdrawiam !!!