czwartek, 31 stycznia 2013

Jubileusz

Jubileusz

Obudziłem  się dzisiaj jakby pozbawiony witalności, ale po chwili Cezary Orzech w "Trójwymiarowej" prognozie pogody oświadczył, że jest to wina spadającego ciśnienia, dlatego wielu będzie musiało wypić kawę jedną, potem drugą i potem jeszcze trzecią, by forma w dzisiejszym dniu pozwoliła cieszyć się życiem. 
  
Skorzystałem i pomogło. :) Potem  niespiesznie włączyłem komputer, aż tu bardzo miła niespodzianka. Licznik na blogu pokazał, że gościliście u mnie ponad 10 000 razy. :)

Pragnę Wam Wszystkim serdecznie i gorąco podziękować za odwiedziny i zaprosić do dalszego podglądania mojego bloga.

To bardzo mnie obliguje, żeby fotki i opisane miejsca były jeszcze ciekawsze, a być może to przyczyni się właśnie do tego, że zainspiruje to Was do odwiedzenia prezentowanych miejsc! 

Pozwólcie zatem, że w okresie oczekiwania na wiosnę "Wręczę" Wam -  blogowy, naturalny bukiet  prawdziwych kwiatów z prawdziwej łąki. :) :):)

Pozdrawiam serdecznie -  Kris!

6 komentarzy:

 1. Uwielbiam maki :):) Widzę, że wiosna juz każdemu płata sie po głowie... i dobrze! :) Pozdrawiam i dalszych blogowych owocności :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za pozdrowienia i odwiedziny. :)Serdeczności!

   Usuń
 2. Fantastyczne zdjęcie na taką okazję ! Gratuluję! Pozdrawiam z zalanej deszczem i wietrznej Warszawy. Tęsknię za taką łąką...ale mi zrobiłaś przyjemność :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki bardzo! Na Śląsku pogoda znośna, a nawet było słonko. :) Osobiście lubię Margaretki, które są widoczne w tle. :) Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ...z tą kawą nie przesadzaj. Zdjęcie niezwykle energetyczne i powoduje że tęsknimy za latem.
  Pozdrowienia zostawiamy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzięki za pozdrowienia i odwiedziny. :) Dzisiaj się chyba tez kawa przyda. :) Puki co piję tylko dwie dziennie :D Pozdrowionka. :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo miło mi, że gościłeś na moim blogu.!
Za pozostawiony komentarz z góry dziękuję i postaram się jak najszybciej odpowiedzieć. Komentarze anonimowe będą moderowane tylko pod warunkiem, że będą opatrzone imieniem lub pseudonimem (nickiem).
Serdecznie pozdrawiam !!!