czwartek, 31 stycznia 2013

Wystawa prac Katarzyny Lamik i Mai Maciejko

Dzisiejsza 7 - kilometrowa wycieczka skierowała mnie do galerii, by móc  zobaczyć ciekawą wystawę.

Pragnę zwrócić uwagę na  pracę dwóch kobiet, które swój artystyczny dorobek chcą pokazać publiczności w galerii handlowej - Agora w Bytomiu. Ja skupiłem się tylko na malarstwie, ale są również zdjęcia i plakaty.

Oto tylko niektóre prace, które sfotografowałem, ale zrobiły na mnie,  ogromne wrażenie.                                                      Z resztą popatrzcie sami.Jutro jest otwarcie wystawy i wernisaż.

6 komentarzy:

 1. Pierwsze dwa obrazy zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Widzę, że warto się wybrać.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzisiaj wernisaż, poczęstunek i możliwość porozmawiania z autorkami. Ja wolę omijać skupiska ludzi, choć chętnie bym posłuchał jak doszło do powstania tych prac?

   Pozdrawiam :)

   Usuń
 2. Szkoda, że mam stosunkowo daleko do Bytomia... Szczególnie pierwszy obraz mnie urzekł, a konkretnie spojrzenie tej dziewczynki :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na mnie chyba to tez najwieksze odczucia wywołał. Dzięki za komentarz. :) Pozdrawiam. :)

   Usuń
 3. Witam serdecznie, znajomy właśnie podrzucił mi tego linka, z tej strony Maja Maciejko, autorka wszytstkich sfotografowanych tu prac, zapraszam do odwiedzania strony internetowej www.majamaciejko.pl oraz do rozmowy, jest taka opcja i na stronie i np. na facebooku. Pozdrawiam i dzękuje za dobre słowo!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuje za odwiedziny. Jestem zaszczycony wizytą autorki. :)Bardzo dziękuję za namiary na stronkę. :)Chętnie będę ją podglądał. :)

   Pozdrawiam serdecznie. :)

   Usuń

Bardzo miło mi, że gościłeś na moim blogu.!
Za pozostawiony komentarz z góry dziękuję i postaram się jak najszybciej odpowiedzieć. Komentarze anonimowe będą moderowane tylko pod warunkiem, że będą opatrzone imieniem lub pseudonimem (nickiem).
Serdecznie pozdrawiam !!!