czwartek, 22 października 2015

Miechowice - jesienna poezja

Na temat stawów i leśnych atrakcji  na pograniczu Miechowic i Rokitnicy pisałem wielokrotnie, toteż nie ma sensu się powtarzać.  Jeśli ktoś zechce poszukać więcej informacji, to wystarczy poszukać w wyszukiwarce lub zerknąć na spis tematów w etykietach. 
Dzisiaj natomiast chciałbym zwrócić uwagę na piękno jesieni, która szybko przemija.  Z dnia na dzień zmieniają się kolory drzew, którymi otulone są leśne zakamarki lub domki na osiedlu zwanym "Fińskimi Domkami". 
Zapraszam na spacer nad stawy ulokowane w miechowickim lesie.Cesarska Droga
 Stawy sekcyjne klubu wędkarskiego  Górnik      Często  się mówi "Cudze chwalicie..... " Uważam, że chyba coś w tym jest, dlatego zachęcam na spacer do miechowickiego lasu , by doświadczyć piękna i spokoju w  "Miechowickim uroczysku".


19 komentarzy:

 1. Bardzo ładny tytuł postu i doskonale pasuje do pokazanych kadrów.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jesień jest piękna, to fakt, czasami drażnią przemoczone spodnie i zmarznięty tyłek, ale to i tak nie powód by jesienią sobie wędrówki odpuszczać.

  OdpowiedzUsuń
 3. Już nieraz pisałam, że miechowicki las jest uroczy, a w barwach jesieni to już w ogóle piękny!

  OdpowiedzUsuń
 4. Jade. Chocby dzis. Cudne wspomnienia przywolales:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Katarzyno u siebie masz inne atrakcje, ale zapraszam na Silesia ;)
   Pozdrawiam :)

   Usuń
 5. Piękna jesień. U mnie taka była przez ostatnie dwa dni, a dzisiaj już wieje i jest jakoś tak ponuro... :(

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne miejsce! Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękną jesień w pięknym miejscu pokazałeś :). Warto poznać swoje najbliższe okolice i zachwycić się tak po prostu tym co się ma za rogiem :)
  Pozdrawiamy:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Wspaniały jesienny, słoneczny i melancholijny spacer... :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Zawsze z lekką zazdrością czytam Twoje wpisy i oglądam zdjęcia. Pewnego rodzaju wrażliwość i spostrzegawczość krajobrazowo-przyrodnicza nie jest chyba w każdym z nas. Ty ją masz i to widać. Gratuluję! :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Właśnie dzisiaj jadac autem zdałam sobie sprawę, że jesień mija, a ja nawet nie byłam na spacerze wśród kolorowych liści :( piekne zdjecia!

  OdpowiedzUsuń

Bardzo miło mi, że gościłeś na moim blogu.!
Za pozostawiony komentarz z góry dziękuję i postaram się jak najszybciej odpowiedzieć. Komentarze anonimowe będą moderowane tylko pod warunkiem, że będą opatrzone imieniem lub pseudonimem (nickiem).
Serdecznie pozdrawiam !!!